Formy współpracy z partnerami - drugie spotkanie.

19 lipca 2013r. w naszej bibliotece odbyły się kolejne warsztaty dla bibliotekarzy w ramach mikrograntu "Podaj Dalej". Tak jak poprzednio uczestnikami spotkania byli przedstawiciele z bibliotek partnerskich z Aleksandrowa, Tereszpola i Godziszowa. Tym razem przedmiotem naszego spotkania były "Formy i współpracy z partnerami". Omówiono wady i zalety bycia partnerami, na czym polega taka współpraca oraz jaką działalność prowadzić aby była korzystna dla wszystkich. Po rozważaniach wyciągnięto wniosek, że od naszych partnerów oczekujemy wspierania instytucji jaką jest biblioteka , budowania jej dobrego wizerunku, a przede wszystkim współpracy na rzecz promocji kultury. Ustalono także skuteczne sposoby pozyskiwania nowych partnerów. Spotkanie odbyło się w niezwykle miłej i przyjaznej atmosferze.