Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Miś" - podsumowany

Podsumowanie konkursu ph.”Mój przyjaciel Miś”, odbyło się 04 grudnia 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju z/s w Soli. Konkurs został zorganizowany w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia.
MIŚ -to najsympatyczniejsza zabawka, najwierniejszy przyjaciel wszystkich dzieci i niezastąpiona przytulanka, która towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu, dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i słabości. Była to trzecia edycja konkursu, na który wpłynęło ponad 80 prac ze wszystkich przedszkoli z terenu Gminy Biłgoraj. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, malowany kredkami i farbami, wyklejanki, prace przestrzenne itp. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą dziecięcą, zachęcenie do wypożyczenia i przeczytania książek oraz promowanie i rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych. Prace oceniała komisja w składzie: Irmina Ziętek i Jerzy Odrzywolski - instruktorzy z Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju.
Nagrodzono następujące osoby:
W kategorii prace przestrzenne
Szymon Zakrzewski – Przedszkole w Bukowej
Szymon Bielak – Przedszkole w Dąbrowicy
Milena Obszyńska – Przedszkole w Hedwiżynie,
Szymon Obszyński – Przedszkole w Dąbrowicy
Lidia Małek – Przedszkole w Bukowej
Adam Dzido - Przedszkole w Woli Dereźniańskiej
Bartłomiej Kołodziej – Przedszkole w Korczowie
Wyróżnienie
Natalia Myszak – Przedszkole w Bukowej
W kategorii prace plastyczne: 3-4 lata
Jakub Bucior – Przedszkole w Ciosmach
Sylwia Popko- Przedszkole w Dereźni
Michalina Sykała – Przedszkole w Hedwiżynie
Alicja Micyk – Przedszkole w Smólsku Dużym
Julia Król – Przedszkole w Dąbrowicy
Kinga Małek – Przedszkole w Korytkowie Dużym
Wyróżnienie
Szymon Król – Przedszkole w Gromadzie, Alicja Mierzwa – Przedszkole w Soli, Kacper Pawlos – Przedszkole w Bukowej, Natalia Mazurek – Przedszkole w Korczowie

W kategorii place plastyczne; 5-6 lat
Oliwia Garbacz – Przedszkole w Gromadzie
Wiktoria Maik – Przedszkole w Korytkowie Dużym
Dominika Popko – Przedszkole w Dereźni
Kamila Rak-Przedszkole w Soli
Wiktoria Kapka – Przedszkole w Hedwiżynie
Maksymilian Borowiec – Przedszkole w Korczowie
Nadia Mielech – Przedszkole w Gromadzie
Milena Grab – Przedszkole w Ciosmach
Wiktoria Żerebiec – Przedszkole w Soli
Wyróżnienia
Tatiana Okoń – Przedszkole w Woli Dereźniańskiej, Maksymilian Myszczyszyn – Przedszkole w Smólsku Dużym, Piotr Malec – Przedszkole w Dąbrowicy, Bartosz Buczek – Przedszkole w Dąbrowicy, Norbert Nizio – Przedszkole w Woli Dereźniańskiej, Wiktoria Małek – Przedszkole w Bukowej, Andrzej Jan Kukiełka – Przedszkole w Korczowie

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej inwencji w rozwijaniu swoich zdolności.